Fjalë Kyçe

Lion – Barcelona, formacionet e mundshme

Lion – Barcelona, formacionet e mundshme

Liga e kampionëve somte sjell super përballjen ndërmjrt Lionit dhe Barcelonës, shkruan GazetaAlo.

Tanimë të dyja skiadrat kanë publikuar formacionet e mundshem.

Kjo sfidë nis nga ora 21:00.

Lyon (4-4-1-1): Lopes; Dubois, Marcelo, Denayer, Mendy; Cornet, Ndombele, Tousart, Aouar; Depay; Dembélé.

Barcelona (4-3-3): Ter Stegen; Roberto, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitic, Busquets, Vidal; Messi, Suárez, Dembélé. /GazetaAlo