Fjalë Kyçe

Liria – Llapi, ja si kanë përfunduar dy përballjet e fundit

Liria – Llapi, ja si kanë përfunduar dy përballjet e fundit

Java e 24 e IPKO Superligës vjen me dy përballje në ditën e premtë, shkruan GazetaAlo. Liria – Llapi

Nesër nga ora 14:00 në stadiumin “Përparim Thaçi” në Prizren do të takohenn Liria dhe Llapi. Ndeshja i takon javës së 24 të Ipko Superligës.

Dy duelet paraprake të zhvilluara mes Lirisë dhe Llapit kanë përfunduar me fitore të Llapit (2:3 në Prizren & 1:0 në Podujevë) /GazetaAlo