Fjalë Kyçe

Liria vazhdon me dy prej lojtarët kryesorë

Liria vazhdon me dy prej lojtarët kryesorë

Liria që e humbi statusin e klubit nga Superliga, po vazhdon mobilizimin.

Pas ardhjes së trajnerit Samuel Nikaj, klubi është duke punuar në disa blerje që do të kryejnë punë në Ligën e Parë.

Po ashtu po rinovohen kontratat edhe me lojtarët që ishin pjesë e klubit.

“Valon Bytyqi dhe Fitim Susuri e kanë vazhduar kontratën edhe për një vit”, shkruan faqja e klubit.

Ditë më parë klubit i është bashkuar edhe Alsid Tafili. /Gazeta Sheshi/