Fjalë Kyçe

Lirim Kastrati gati për sfiden ndaj Bullgarisë

Lirim Kastrati gati për sfiden ndaj Bullgarisë

Ylli i Kombëtares së Kosovës është shprehur i gatshëm për sfiden ndaj Bullgarisë, shkruan Gazeta Alo.

Lirim Kastrati ka postuar një foto në rrjetet sociale dhe është shprehur i fokusuar për sfiden e radhës.

Ky është postimi i Lirim Kastratit.