Fjalë Kyçe

Lista e futbollistëve të Gjilanit për duelin kundër Lirisë

Lista e futbollistëve të Gjilanit për duelin kundër Lirisë

Skuadra e Gjilanit ka publikuar listen e të ftuarve për ndeshjen e nesërme kundër Lirisë, shkruan GazetaAlo.

Liria dhe Gjilani do të përballen në kuadër të javës së 20-të në IPKO Superligën e Kosovës.

Sfida luhet me fillim nga ora 13:30 në stadiumin ‘Përparim Thaçi” në Prizren. /GazetaAlo

Kjo është lista e të ftuarve.