Fjalë Kyçe

Liverpool – Bayern, formacionet zyrtare

Liverpool – Bayern, formacionet zyrtare

Liverpol dhe Bayern Munich takohen sonte në kuadër të ligës së kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Përballja e cila zhvillohet në stadiumin ‘Anffield’ nis nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare.

Liverpool XI (4-3-3): Alisson, Alexander-Arnold, Fabinho, Matip, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Keita, Salah, Mane, Firmino

Bayern XI (4-3-3): Neuer, Kimmich, Hummels, Sule, Alaba, Goretzka, Thiago, James, Coman, Gnabry, Lewandowski /GazetaAlo