Fjalë Kyçe

Liverpool – Bayern, ky është favoriti sipas bastoreve

Liverpool – Bayern, ky është favoriti sipas bastoreve

Kur kanë mbetur edhe pak orë deri te fillimi i takimit, ndërmjet Liverpool dhe Bayern, bastoret sportive kanë treguar edhe favoritin e këtij takimi, shkruan GazetaAlo.

Liverpool – Bayern Munich takohen sonte në kuadër të ligës së kampionëve me fillim nga ora 21:00.

Sipas bastoreve Liverpooli është favorit për të fituar sfiden e cila zhvillohet në ‘Anfield’.

Fitorja e vendasve ka kuotën 2.10, e Bayernit 3.50, ndërsa barazimi vlerësohet me kuotën 3.60. /GazetaAlo