Fjalë Kyçe

Liverpool – Chelsea, kjo skuadër shënon fitore

Liverpool – Chelsea, kjo skuadër shënon fitore

Ka përfunduar super përballja angleze ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseat, shkruan Gazeta Alo.

Skuadra e Jurgen Klopp ka shënuar fitore të merituar me rezultatin 2:0.

Golat në këtë ndeshje tejet të rëndësishme i shënuan Sadio Mane dhe Mohamed Salah.

Ylii kosovar Xherdan Shaqiri u aktivizua në këtë përballje në minutat e fundit të takimit. /Gazeta Alo