Fjalë Kyçe

Liverpool – Milan, ja si ka përfunduar përballja e legjendave

Liverpool – Milan, ja si ka përfunduar përballja e legjendave

Ka përfundua përballja e legjendave të Liverpooli dhe AC Milanit me fitoren e ‘të kuqve’, shkruan Gazeta Alo.

Liverpooli ka shënuar fitore me rezultatin 3:2.

Fowler, Cisse dhe Gerrard shënuan për Liverpool ndërsa Pirlo dhe Pancaro për Milanin.

Kjo ndeshje u zhvillua për bamirësi dhe paratë e mbledhura do të shkojnë për Fondacionin e Liverpool. /Gazeta Alo