Fjalë Kyçe

Liverpool – Tottenham, rezultati dhe statistikat nga pjesa e parë

Liverpool – Tottenham, rezultati dhe statistikat nga pjesa e parë

Ka përfunudar pjesa e parë e derbit të kësaj jave në premier ligën angleze, shkruan Gazeta Alo.

Liverpooli e ka mbyllur pjesën e parë në epërsi prej 1:0, me golin e shënuar nga Firminho.

Këto janë statistikat nga pjesa e parë. /Gazeta Alo.