Fjalë Kyçe

Liverpooli e deklason Watfordin

Liverpooli e deklason Watfordin

Kanë përfunduar takimet e javës së 28 në premier ligën angleze.

Liverpooli e ka mposhtur Watfordin me rezultatin e thellë prej 5:0, shkruan GazetaAlo.

Skuadra vendase tregoi një paraqitje fantastike përball Watfordit.

Golat i shënuan Sadi Mane (2), Origi, dhe Van Dijk (2).

Rezultatet e takimeve të zhvilluara sonte në ligën angleze. /GazetaAlo.

z