Fjalë Kyçe

Liverpooli e dëshiron yllin e Juventusit

Liverpooli e dëshiron yllin e Juventusit

Skuadra nga Anfield, Liverpool ka marrë me seriozitet transferimin e Paulo Dybala nga Juventus, shkruan Gazeta Alo.

Paulo Dybala nuk po kalon momente të mira tek skuadra aktuale, dhe ka kërkuar largimin pasi nuk ka hapsirën që ai e dëshiron.

Mediat e huaja kanë raportuar se tanimë janë bërë lëvizjet e para rreth këtij transferimi i cili do të ishte sensacional. /Gazeta Alo