Fjalë Kyçe

Llapi – Ballkani, formacionet zyrtare

Llapi – Ballkani, formacionet zyrtare

Faza e tretë dhe finale e Ipko Superligës starton sot me tri ndeshje tejet interesante.

Në Podujevë, Llapi do të jetë nikoqir i Ballkanit që po shfaq lojëra të mira.

Formacionet zyrtare:

Llapi: Haxho, Emini, Blakçori, Prençi, Idrizi, Namani, Maliqi, Zhdrella, Veliu, Alidema, Januzi. Kryetrajner: Xhengis Rexhepi

Ballkani: Ruxhi, Krasniqi, Potoku, Jashari, Berisha, Muçaj, Ajzeraj, Kuç, Cacmjan, Topalli, Manevski. Kryetrajner: Sami Sermaxhaj