Fjalë Kyçe

Llapi i jep katërshe Vitisë

Llapi i jep katërshe Vitisë

Llapi ka shënuar fitoren e radhës në ndeshet miqësore të cilat po i zhvillon në Shqipëri.

Llapjanët prej disa ditësh po e zhvillojnë fazën e dytë përgatitore në Durrës.

Këtë herë skuadra e Xhengiz Rexhepit mundi 4:0 Vitinë.

Behar Maliqi, Mentor Zhdrella, Festim Aliderma dhe Ahmed Januzi shënuan golat, raporton Gazeta Olle.