Fjalë Kyçe

Llapi luan miqësore me këtë skuadër

Llapi luan miqësore me këtë skuadër

Nesër skuadra e Llapit do të lauj miqësore me skuadren e Vitisë, shkruan Gazeta Alo.

Në stadiumin “Zahir Pajazi” nga ora 12:00 do zhvillohet ndeshje miqësore ku do përballen Llapi dhe Vitia.

Njëherit kjo do jetë ndeshja e parë e trajnerit të rikthyer në stolin e Llapit, Tahir Batatinës. /Gazeta Alo