Fjalë Kyçe

Llapi – Prishtina, formacionet zyrtare

Llapi – Prishtina, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të super ndeshjes e cila zhcillohet në kuadër të javës së 20-të, shkruan GazetaAlo.

Llapi dhe Prishtina takohen sot në Zahir Pajaziti nga ora 13:30.

Formacionet zyrtare.

Llapi: Ademi, Emini, Idrizi, Prenqi, Blakçori, Namani, Maliqi, Zhdrella, Ramadani, Alidema, Januzi. Kryetrajner: Xhengis Rexhepi.

Prishtina: Bekaj, Thaqi, Dallku, Bekteshi, Bashiru, Miftaraj, Jamal, Boshnjaku, Korenica, Mankenda, Khalid. Kryetrajner: Mirel Josa. /GazetaAlo