Fjalë Kyçe

Llapi sot nis përgatitjet në ‘Zahir Pajaziti’

Llapi sot nis përgatitjet në ‘Zahir Pajaziti’

Skuadra e Llapit sot do nis fazën përgaditore për edicionin 2019/20.

Kryetrajneri, Tahir Batatina nga ora 16:00 do ketë grumbullimin e parë me futbollistët që do jenë pjesë e klubit në edicionin e ri.

Kurse në ora 18:00, skuadra do mbaj stërvitjen e parë, teksa përgaditjet do vazhdojnë intensivisht për të qenë të gatshëm dhe të përgaditur për sfidat që na presin në vazhdim.