Fjalë Kyçe

Llapi synon fitoren e katërt radhazi

Llapi synon fitoren e katërt radhazi

Skuadra e Llapit e pret Ballkanin në Podujevë, shkruan Gazeta Alo.

Llapi do jetë nikoqir i Ballkanit në kuadër të javës së 23-të të Ipko Superligës.

Ndeshja zhvillohet sot në stadiumin “Zahir Pajaziti” nga ora 14.00.

Ndeshjen e drejton Gramos Shala, asistentë Elvis Bicaj e Granit Hyseni, gjyqtar i katërt është Burim Jahmurataj.

Skuadra llapjnae fton tifozët të jenë në numër sa më të madh për të arritur fitoren e radhës.

Njoftimi i Llapit në faqen zyrtare.

Për fitoren e katërt radhazi na duhet përkrahja e “Legjendave” dhe gjithë qytetit të Podujevës, ku ftohen të jenë prezent në numër sa më të madh në stadium. /Gazeta Alo