Fjalë Kyçe

Llapi synon fitoren e tretë radhazi

Llapi synon fitoren e tretë radhazi

Java e 22-të e IPKO Superligës luhet këtë fundjavë, shkruan GazetaAlo.

Llapi në Podujevë e pret skuadren e Mitrovicës, Trepça ’89.

Ndeshja zhvillohet nesër në “Zahir Pajaziti” në ora 13:30.

Llapi me përkrahjen e publikut llapjanë dhe “Legjendave” kërkon fitoren e tretë radhazi.

Ndeshja do të drejtohet nga gjyqtarët: Besfort Kasumi, Fatlum Berisha e Bujar Selimaj ndërsa gjyqtar i katërt është Visar Kastrati. /GazetaAlo.