Fjalë Kyçe

Llapi – Trepça ’89, kjo skuadër nuk shënon nga penaltia

Llapi – Trepça ’89,  kjo skuadër nuk shënon nga penaltia

Llapi dhe Trepça 89 janë duke u përballur në takimin e javës së 22-të në IPKO Superligën e Kosovës.

Penalti për Trepçën ’89: Behar Maliqi prek topin me dorë brenda zonës dhe gjyqtari kryesor Besfort Kosumi akordon penalti për mysafirët.

Djibril Diawara (T’89) godet traversën nga penaltia dhe dështon nga mundësia për ta barazuar rezultatin.ezultati momental 2:1. /GazetaAlo