Fjalë Kyçe

Llapjanët gati për derbin rajonal

Llapjanët gati për derbin rajonal

Të shtunën, derbi rajonal i javës së XX-të, në Ipko Superligë zhvillohet në Podujevë, shkruan GazetaAlo.

Llapi e pret Prishtinën në fundjavë në një përballje e cila pritet të jetë interesante kur kemi parasysh peshën që ka kjo sfidë.

Të shtunën më 2 mars nga ora 13:30 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë do të takohen Llapi dhe Prishtina. /GazetaAlo