Fjalë Kyçe

Llorente dëshiron të kthehet tek Atletico Bilbao

Llorente dëshiron të kthehet tek Atletico Bilbao

Sulmuesi i Tottenhamit, Fernando Llorente, dëshiron të kthehet tek ish-klubi i tij, Athletic Bilbao, raportojnë mediet spanjolle, përcjell Gazeta Alo.

Spanjolli nuk po gjen hapësirë tek “Spurs”, dhe e ka shumë të vështirë ta fitoj garën kundër sulmuesit anglez, Harry Kane.

Llorente e ka pranuar se dëshiron kthimin tek baskët.

“Do të doja të kthehesha në Athletico. Dua të ndjehemi i rëndësishëm në ekip”, tha ai. /Gazeta Alo/