Fjalë Kyçe

Loriana Kuka në finale të Grand Prix Marrakech 2019

Loriana Kuka në finale të Grand Prix Marrakech 2019

Loriana Kuka në finale të Grand Prix Marrakech 2019, shkruan gazetaAlo

Loriana Kuka është kualifikuar në finale të Grand Prixit të xhudos, që po mbahet në Marrakech të Marokut.

Loriana në kategorinë -78 kg shënoi tri fitore. Në finale takohet me gjermanen, Maria Ana Wagner. Blloku final zhvillohet prej orës 17:00.

I urojmë fat dhe suksese Lorianës në luftën për medaljen e artë. /GazetaAlo