Fjalë Kyçe

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz, nuk është bashkëshortja, është një femër tjetër

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz, nuk është bashkëshortja, është një femër tjetër

Ish-mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, ka qenë pasditen e djeshme në një lidhje direkte në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Mes pandemisë së koronavirusit, ai është izoluar në shtëpinë e tij në Itali së bashku me bashkëshorten, Monikën dhe dy fëmijët e tij.

Loriku zbuloi se ka një raport të shkëlqyer me motrën e tij të vogël. Madje tha se për të motrën, bëhet më shumë xheloz se për Monikën (gruan). Këtë xhelozi që ka për motrën, dëshiron që ta trashëgojë dhe tek vajza, për të krijuar dhe me të një, raport të veçantë.