Fjalë Kyçe

Luka Jovic prezantohet te Real Madridi

Luka Jovic prezantohet te Real Madridi

Real Madrid ka prezantuar lojtarin më të ri të skuadrës, Luka Jovic, shkruan GazetaAlo.

Sulmuesi serb Luka Jovic ka kaluar me sukses testet mjekësore te Real Madrid dhe pak më parë është bërë prezantimi i tij

Jovic shkëlqeu në sezonin që lamë pas teksa ishte një nga futbollistët kryesorë të Eintracht Frankfurtit, ndërsa jo vetëm në Bundesligë por edhe në Ligën e Evropës udhëhoqi skuadrën me golat dhe asistet e tij. /Gazeta Alo