Fjalë Kyçe

Lukaku i ofrohet gjigantit italian

Lukaku i ofrohet gjigantit italian

Agjenti i Romelu Lukakut, e ka ofruar atë të gjiganti italian, Juventus.

Interi është në bisedime me United për belgun, dhe “djajtë”, kanë kërkuar 80 milionë euro, vlerë e cila është shume e madhe për “neurazurët”.

“Zonja e vjetër”, është duke u munduar të gjejë një blerës për sulmuesin e tyre, Gonzalo Higuain dhe nëse ndodh kjo gjë atëherë ata mund ta transferojë në ekip belgun.