Fjalë Kyçe

Lul Raka nuk merr pjesë në mbledhjen me ministrin Zemaj, mësohet arsyeja

Lul Raka nuk merr pjesë në mbledhjen me ministrin Zemaj, mësohet arsyeja

Ministri Armend Zemaj, sot do të takohet me përfaqësuesit e Komitetit për Koordinim dhe Vlerësim të Situatës me Covid-19.

Takimi pritet të mbahet në ora 11:00 në objektin e qeverisë, ndërsa nuk dihet nëse do të ketë ndryshim të masave.