Fjalë Kyçe

Lyon – Barcelona, ky është favoriti sipas bastoreve

Lyon – Barcelona, ky është favoriti sipas bastoreve

Kur kanë mbetur edhe pak orë deri te fillimi i takimit, ndërmjet Lionit dhe Barcelones, bastoret sportive kanë treguar edhe favoritin e këtij takimi, shkruan GazetaAlo.

Lion – Barcelona takohen sonte në kuadër të ligës së kampionëve me fillim nga ora 21:00.

Sipas bastoreve Barcelona është favorit për të fituar sfiden e kampionëve.

Fitorja e Barces ka kuotën 1.75, e Lionit 5.00, ndërsa barazimi vlerësohet me kuotën 3.90. /GazetaAlo