Fjalë Kyçe

Man City – Schalke, formacionet e mundshme

Man City – Schalke, formacionet e mundshme

Sonte në kuadër të ligës së kampionëve luhet ndeshja e kthimit nëemjet Man Cityt dhe Schalkes, shkruan GazetaAlo.

Ndeshja e parë ka pëefunduar me fitoren e skuadres angleze me rezultatin 3:2.

Tanimë skuadrat janē gati për ndeshjen e kthimit e cila luhet nga ora 21:00.

Formacionet e mundshme.

Manchester City
Ederson; Walker, Kompany, Laporte, Zinchenko; Bernardo, Gundogan, David Silva; Sane, Aguero, Sterling

Schalke 04
Fahrmann; Stambouli, Sane, Nastasic; McKennie, Serdar, Bentaleb, Mendyl; Embolo, Skrzybski; Burgstaller. /GazetaAlo