Fjalë Kyçe

Man City – Tottenham, formacionet e mundshme

Man City – Tottenham, formacionet e mundshme

Janë publikuar formacionet e mundshme të përballjes së kthimit ndërmjet Man Ciyt dhe Tottenhamit, shkruan Gazeta Alo.

Sfids e parë ka përfunduar me fitoren e Tottenham me rezultatin 1:0.

Ndërsa somte me fillim nga ora 21:00 skiadrat pritet të startojn me këto formacione.

Manchester City: Ederson, Walker, Stones, Laporte, Mendy, Gundogan, Silva, De Bruyne, Silva, Sterling, Aguero

Tottenham Hotspur: Lloris, Trippier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Rose, Sissoko, Alli, Eriksen, Lucas, Son. /Gazeta Alo