Fjalë Kyçe

Man Utd – Liverpool, formacionet e mundshme

Man Utd – Liverpool, formacionet e mundshme

Manchester United dhe Liverpool është ndeshja derbi e kësaj jave në premier ligë, shkruan GazetaAlo.

Tanimë skuadrat kanë publikuar formacionet e mundshme të super takimit i cili luhet nga ora 15:05 në Old Trafford.

Këto janë formacionet.

Manchester United: De Gea; Young, Bailly, Lindelof, Shaw; Herrera, Pogba, Pereira; Rashford, Mata, Lukaku

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson; Wijnaldum, Fabinho, Milner; Salah, Firmino, Mane. /GazetaAlo