Fjalë Kyçe

Man Utd – PSG, formacionet zyrtare

Man Utd – PSG, formacionet zyrtare

Nga ora 21:00 zhvillohet super takimi në Ligën e Kampionëve mes Manchester United dhe Paris Saint Germain, shkruan GazetaAlo.

Vendasit janë në formë të jashtëzakonshme me trajnerin e ri, Ole Gunnar Solskjaer, me dhjetë fitore dhe një barazim, derisa Parisi ka disa mungesa si Neymar dhe Cavani.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formaionet zyrtare për këtë përballje.

Formacionet zyrtare: