Fjalë Kyçe

Man Utd- PSG, këto janë formacionet e mundshme

Man Utd- PSG, këto janë formacionet e mundshme

Manchester United dhe PSG do të përballen nesër ( e marte) në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Liga e Kampionëve do të rikthehet me një ndeshje spektakolare, ajo në mes të Manchester United dhe PSG-së.

‘Djajtë e Kuq’ do të jenë shumë me fat në përballjen e parë ndaj skuadrës franceze, pasi këta të fundit do të jenë pa Neymarin dhe Edinson Cavanin, përcjell lajmi.net.

L’Equipe ka përpiluar një formacion të mundshëm që PSG mund të përballet me Manchester United:

Formacioni i PSG-së: Buffon – Kehrer, Silva (c), Kimpembe, Bernat – Verratti, Marquinhos – Alves, Draxler, Di Maria – Mbappe.