Fjalë Kyçe

Man Utd – West Ham, mbyllet super përballja

Man Utd – West Ham, mbyllet super përballja

Ka përfunduar sfida e javës së 34-të në premier ligën angleze, ndërmjet Man Utd dhe West Ham, shkruan GazetaAlo.

Skuadra e Solskjaer ka shënuar fitore të merituar me rezultatin 2:1.

Të dy golat për Man Utd i ka shënuar francezi, Paul Pogba, ndërsa për West Ham ka shënuar Anderson. /GazetaAlo