Fjalë Kyçe

Manchester City dhe PSG, në garë për super lojtarin e Realit

Manchester City dhe PSG, në garë për super lojtarin e Realit

Manchester City dhe PSG, së fundmi kanë shfaqur interesim për anëtarin e Realit, Isco, i cili këtë sezon nuk kaloi aspak momente të mira.

Këtë mos kënaqësi e kanë vërejtur dy gjigantët evropianë, PSG dhe Manchster City, të cilat e duan spanjollin, shkruan Don Balon.

Isco ka kontratë me Realin deri në vitin 2022 dhe çmimi i tij kalon 100 milionë euro./GazetaAlo.