Fjalë Kyçe

Manchester United-Arsenal, formacionet zyrtare

Manchester United-Arsenal, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Arsenal.

‘Djajtë e Kuq’ dhe ‘Topçinjtë’ përballen sot me probleme të kundërta, përkatësisht në fazën ofanzive dhe defanzive.

Skuadra e Solskjaer vjen me disa mungesa të rëndësishme, kurse mysafirët nuk do llogarisin vetëm në shërbimet e Andre Lacazette.

Më poshtë formacionet startuese të të dyja skuadra, ndërsa takimi fillon në orën 21:00.

Manchester United

 

Arsenal