Fjalë Kyçe

Marcelo i vendosur, kërkon largimin nga Reali

Marcelo i vendosur, kërkon largimin nga Reali

Mbrojtësi brazilian tashmë ka ndarë mendjen, ai dëshiron të largohet nga Real Madrid në fund të sezonit.

TeleMadrid raporton se lojtari këtë javë është takuar dy herë me drejtuesit e Real Madridit, duke kërkuar largimin nga ‘Santiago Bernabeu’,

30 vjeçari e sheh të ardhmen në Serie A, duke kërkuar të bashkohet me Cristiano Ronaldon te Juventus.Marcelo është pjesë e Real Madridit që nga viti 2007, dhe në 333 paraqitje i ka shënuar 25 gola.