Fjalë Kyçe

Mauro Icardi te Real Madridi? Wanda tregon shenjat e para të transferimit

Mauro Icardi te Real Madridi? Wanda tregon shenjat e para të transferimit

Afati kalimtar i verës po afrohet dhe zërat për të ardhmen e Mauro Icardit vetëm sa po shtohen më shumë e më shumë.

Raportet e argjentinasit dhe klubit nga Milano për momentin nuk janë aspak të mirë, atij i është hequr shiriti i kapitenit, ndërsa 26-vjeçari nuk po luan me pretekstin se po ndjen dhimbje në gju.

Agjentja dhe gruaja e lojtarit, Wanda Nara, ka rritur zërat se e ardhmja e Icardit mund të jetë te Real Madridit.

Ajo ka filluar të ndjek llogarinë e Los Blancos në Instagram dhe ka mjaftuar kjo që mediat të raportojnë se kontaktet mes klubit spanjoll dhe agjentes kanë filluar.