Fjalë Kyçe

Mbrojtësi i Bullgarisë e ndez sfiden

Mbrojtësi i Bullgarisë e ndez sfiden

Kombëtarja e Kosovës do të përballet me Bullgarinë në kuader të kulaifikimeve për EURO 2020, shkruan Gazeta Alo.

Para kësaj sfide mbrojtësi i Bullgarisë Zanev është shprehur optimist para sfides.

“Jemi në gjendje të mirë, kemi mësuar mësime nga ndeshja me Malin e Zi, kemi një ndeshje me Kosovën, ku duhet të përqendrohemi, kjo është një ekip nga ish-Jugosllavia dhe ka lojtarë të mirë, por ne do të fitojmë”, ka deklaruar
brojtësi i Bullgarisë Petar Zanev.