Fjalë Kyçe

Mbyllet derbi londinez, ky është rezultati final

Mbyllet derbi londinez, ky është rezultati final

Ka përfunduar derbi i madh londinez i zhvilluar sot, shkruan GazetaAlo.

Tottenham dhe Arsenal janë përballur sot në kuadër të javës së 29-të në premier ligën angleze.

Tottenham – Arsenal ka përfunduar me rezultatin e barabart 1:1.

Golat i shënuan Ramsay për Arsenalin, dhe Hary Kane për Tottenhamin./GazetaAlo