Fjalë Kyçe

Mbyllet drama në “Anfield Road”

Mbyllet drama në “Anfield Road”

Ka përfunduar super përballja e zhvilluar në stadiumin “Anfield Road” në kuadër të kësaj jave në premier ligë, shkruan Gazeta Alo.

Liverpooli ka fituar ndaj Tottenhamit në takimin e jashtëzakonshëm dhe tejet interesant.

Rezultati final i sfides 2:1 në favor të vendasve.

Golat i shënuan Firminho dhe Alderwilerd (autogol) për Liverpoolin, ndërsa golin e Tottenham e ka shenuar Lukas Moura. /Gazeta Alo