Fjalë Kyçe

Mbyllet pjesa e parė e pėrballjeve nė ligėn e kampionėve

Mbyllet pjesa e parė e pėrballjeve nė ligėn e kampionėve

Kanė pėrfunduar 45-sė minutat e parė tė ndeshjeve tė ligės sė kampionėve, shkruan GazetaAlo.

Tė dyja kėto pėrballje janė mbyllur me rezultatin e barabart.

Ajax -Real Madrid 0:0, dhe Tottenham -Dortmund po ashtu 0:0. /Gazeta Alo.