Fjalë Kyçe

Mbyllet super përballja e premier ligës (VIDEO)

Mbyllet super përballja e premier ligës (VIDEO)

Ka përfunduat takimi derbi i kësaj jave i cili është zhvilluar në stadiumin Emirates të Londres, shkruan GazetaAlo.

Arsenali ka shënuar fitore ndaj Man Utd me rezultatin 2:0, në një sfidë e cila ishte vërtet atraktive.

Golat i shënuan Granit Xhaka i cila ka shënuar një evrogol dhe Abemayang i cili ka realizuar nga penaltia.

Shiko evrogolin e Granit Xhakës. /GazetaAlo

https://youtu.be/chcGRg9SN3w