Fjalë Kyçe

McGregor me fjalë të mëdha për Ole Gunnar Solskjaer

McGregor me fjalë të mëdha për Ole Gunnar Solskjaer

Conor McGregor ka folur fjalë të mëdha për trajnerin e Man Utd, shkruan Gazeta Alo.

“Ole Gunnar Solskjaer është një person i veçantë! Mendoj se ai ka bërë një punë fantastike te Manchester United dhe e meriton të jetë menaxheri i përhershëm i ‘Djajve të Kuq’. Mund ta ndjeni krenarinë dhe pasionin që Ole ka për klubin, dhe mund të shihni se që nga ardhja e tij në ‘Old Trafford’ lojtarët po ndihen krenar që e veshin këtë fanelë.” ka deklaruar Conor McGregor. /Gazeta Alo