Fjalë Kyçe

Me këtë sfidë mbyllet kjo javë në Serie A

Me këtë sfidë mbyllet kjo javë në Serie A

Roma dhe Bologna do të jetë ndeshja e fundit e javës së 24-të në kampionatin italian Serie A, shkruan GazetaAlo.

Skuadra romake do të futet në këtë përballje me qëllimin e vetëm arkëtimin e tre pikëve të cilat do ta mbanin seriozisht në garë për një pozit e cila dërgon në ligën e kamponëve.

Sfida në fjal luhet në stadiumin ‘Olimpico’ me fillim nga ora 20:30. /GazetaAlo