Fjalë Kyçe

Mentor Mazrekaj rikthehet në Kosovë, tregon ku do të vazhdojë karrierën

Mentor Mazrekaj rikthehet në Kosovë, tregon ku do të vazhdojë karrierën

Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, Mentor Mazrekaj shkruan se pas një aventure të shkurtër në Norvegji me skuadrën e Fortuna Oslo, tashmë është kthyer në Kosovë dhe këto ditë do të vendosë për të ardhmen e tij.

“Pas një eksperience të shkurtër në Norvegji, jam rikthyer në Kosovë dhe këto ditë do të shikoj në cilën skuadër do të vazhdojë pjesën e mbetur të kampionatit”, shkruan Mazrekaj.

Mbetet për t’u parë destinacioni i ardhshëm i anësorit. Nëse do të kemi një rikthim në Superioren shqiptare, apo në Superligën e Kosovës.

Kujtojmë që 29 vjeçari në vitin 2017 ishte pjesë e skuadrës së Partizanit, ndërsa ka luajtur edhe me Prishtinën.