Fjalë Kyçe

Messi apo Ronaldo? Ja cilin e zgjedhin Cassano dhe Vieri

Messi apo Ronaldo? Ja cilin e zgjedhin  Cassano dhe Vieri

Ish yjet e futbollit italian, Christian Vieri dhe Antonio Cassano kanë qenë të pranishëm në një emision televiziv dhe për ta ishte pyetja:”Messi apo Ronaldo?”, shkruan Gazeta Alo.

Vieri:”Jemi shumë të lumtur që kemi mundësinë të shikojmë këta dy lojtarë fenomenalë.

Cassano:”Jo,jo,jo..Ne jemi shumë të lumtur sepse kemi mundësinë të shikojmë dhe të shijojmë dhjetëra ndeshje të Barcelonës. /GazetaAlo