Fjalë Kyçe

Michael Owen, ky futbollist është më i mirë se Messi

Michael Owen, ky futbollist është më i mirë se Messi

Legjenda e kombëtares angleze Michael Owen ka deklaruar se Eden Hazard është futbollist më i mirë se Leo Messi, shkruan Gazeta Alo.

“Eden Hazard është më i mirë se Messi në këtë sezon. Vetëm se askush nuk e sheh. Po të ishte Hazard në Barcelonë dhe Messi në Chelsea atëher të gjithë do të kuptonin se Hazard është më i mirë”, ka deklaruar legjenda e Liverpoolit Michael Owen. /Gazeta Alo