Fjalë Kyçe

Milan – Bologna, formacionet e mundshme

Milan – Bologna, formacionet e mundshme

Janë publikuar formacionet e sfidës ndërmjet Milanit dhe Bolognas e cila luhet në kuadër të javës së 35 në Seria A, shkruan Gazeta Alo.

Këto janë fornacionet e mundshme të përballjes e cila luhet nga ora 20:30.

Milan G. Donnarumma, Abate, Musacchio, Zapata, Rodriguez, Kessie, Bakayoko, Paqueta, Suso, Piatek, Calhanoglu.

Bologna Skorupski, Calabresi, Danilo, Lyanco, Dijks, Poli, Pulgar, Dzemaili, Orsolini, Palacio, Sansone. /GazetaAlo.