Fjalë Kyçe

Milan dëshiron transferimin e yllit të Lazios

Milan dëshiron transferimin e yllit të Lazios

Skuadra e Milanit tashmë ka nisur negociatat me skiadren e Lazios për transferimin e lojtarit lacial, shkruan GazetaAlo.

Milan vazhdon të monitorojë mesfushorin Milinkovic-Savic.

Sipas asaj që raporton CorSera, presidenti i Lazio do të ishte tashmë i kënaqur dhe me 60mln euro.

Por pervec Milanit për mesfushorin interesohet dhe Inter. /GazetaAlo